איפה ניתן להשיג את מסמכי המדיניות בנושא IPv6?

אנחנו עדים לאחרונה לסימנים להתערבות רגולטורית בכל הקשור ליישום IPv6 מצד משרד התקשורת. השאלה המתבקשת – איפה ניתן להשיג את מסמכי המדיניות בנושא IPv6?

בחודש מרץ התפרסם בחדשות וועדת המדע והטכנולוגיה של הכנסת על כך ש232 רשויות תוקצבו ע"י המשרד לשוויון חברתי במעל 70 מיליון ש"ח עבור פרויקטים דיגיטליים.
בין היתר, נכתב בדף הזה כי אלי כהן,  מנהל תחום טכנולוגיות עתידיות ממשרד התקשורת אמר ש "משרד התקשורת מחייב את כל ספקיות האינטרנט שעד סוף שנת 2018 כולם יהיו כפופים ליישום פרוטוקול החדש של  IPv6 – המציאות הזאת תאפשר יותר פריסת מצלמות ותקדם אותנו להגיע לערים חכמות."
אכן יוזמה יפה של משרד התקשורת לאור העובדה שישראל נמצאת הרחק מיישום רחב של IPv6. ראוי לציין שלא רק אני כותב על הפרסום הזה, אלא גם אבי וייס, באתר האינטרנט telecomnews צירף את ההודעה ששלח כבר בחודש מרץ למשרד התקשורת בשאלה האם יש שימועים בנושא, שכבר התקבלו החלטות ביצוע לגביו.

החלטתי לקחת יוזמה בעניין ולשלוח הודעה מטעמי למשרד התקשורת. הנה חלק מלשון ההודעה:
"לאחרונה הסתכלתי בחדשות וועדת המדע והטכנולוגיה של הכנסת, ומצאתי את הדף הזה:
http://main.knesset.gov.il/Activity/Committees/Science/News/Pages/pr_5.3.18.aspx
בדף מצוטט אלי כהן, מנהל תחום טכנולוגיות עתידיות במשרד התקשורת. דבריו כאמור הם שמשרד התקשורת מחייב את ספקיות האינטרנט ליישם את הפרוטוקול IPv6. מחיפוש שלי באתר של משרד התקשורת (אשר נמצא כיום כחלק מהאתר הממשלתי החדש), לא מצאתי מסמכי מדיניות ו/או שימועים בנושא.
אשמח אם יהיה אפשר לצרף בתשובה את הקישורים למסמכים הללו כך שאוכל להבין את פשר המהלך."

מחכה לתגובה מהמשרד. אעדכן בהתפתחויות ככל שיידרש בפוסט מתאים.