האם Hotnet הפעילה IPv6 ללקוחותיה?

האם Hotnet (חברת הISP בקבוצת HOT) הפעילה ברשת שלה IPv6? את זה עדיין לא ניתן לאשר ב100%. הודעת דוא"ל לבירור נשלחה לHotnet.

בדיקתי בנושא החלה לאחר שקיבלתי תמונה (תובא לידי קוראינו בפוסט זה, תמונה שמדברת בעד עצמה) מדניאל, בעל האתר, על כך שיתכן ו-Hotnet הפעילה (אולי באופן חלקי, זה עדיין לא ברור) קישוריות IPv6 ללקוחותיה.

התמונה שקיבלתי מדניאל ואציג אותה פה:

התמונה כאמור מדברת בעד עצמה – מדובר בקישוריות IPv6 native (כלומר, בלי מנהור ושיטות שונות ומשונות שעליהן כתבנו בעבר), אלא קישוריות Dual-Stack מלאה, כך זה נראה, אצל רשת Hotnet. האם יתכן שHotnet גם היא החליטה ליישם פיתרון כמו 018 בנושא IPv6? זה עדיין לא בטוח, ולצורך אישוש הממצאים שלחתי הודעת דוא"ל לחברת Hotnet (ב25.3.19) כדלקמן:

שלום רב,

האם הוטנט מספקת תמיכה בIPv6 ללקוחות האינטרנט הביתיים שלה? אם כן, באיזו תצורה ודרך לקוחות הוטנט יכולים לקבל IPv6?


לאחרונה קיבלתי תמונה (מצורף להודעת דוא"ל הזו) שמעידה על תמיכה בIPv6.


תודה על המענה,
ליאב

עד כה לא קיבלתי תגובה מחברת Hotnet. ככל שאקבל תגובה, אביא זאת לידיעת הקוראים בפוסט חדש בנושא. אגב, דניאל, בעל האתר, התקשר לחברת Hotnet וניסה לברר עם הנציגים בטלפון האם הם תומכים בIPv6, אך ניסיונותיו עלו בתוהו. ניתן להגיד שהתמונה המדוברת מראה סימן חיובי (על אף שאין אישוש ברור לפשר העניין) בשוק הISP שכרגע ידוע כי רק 018 מספקת ללקוחותיה הפרטיים קישוריות IPv6. האם Hotnet היא החברה השנייה שתצטרף להתקדמות הטכנולוגית ברשת האינטרנט הישראלית? תשובה בנושא אני מקווה שנוכל להביא, בפוסט חדש בעתיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *