אמנת האתר

מי אנחנו ומה המניעים של אתר IPv4?

אתר IPv4 איננו אתר רגיל. אתר זה, אשר נוצר ב-30.04.2018 על ידי 2 ישראליים מודאגים שבסה"כ ראו מטרה חשובה לנגד עיניהם – לקדם ולהנגיש את תחום ה-IPv6, שרובו ככולו כתוב בספרות המקצועית בשפה האנגלית, למשתמשי האינטרנט בישראל. בחלוף הזמן גילינו ליקויים שחלקם חמורים בנושא וכן הזנחה ממושכת במשך שנים. צוות האתר, שמורכב אך ורק מ-2 אנשים מסורים (האחד – בעל האתר והשני הוא עורך האתר) למען המטרה, רואה בצורה בלתי מתפשרת את הצורך בהטמעת IPv6 בישראל. לשם כך, אנו, הצוות, נדאג לפעול בשקיפות מירבית ככל הניתן וביחד נשאף להביא לידיעת הקוראים שלנו את הידיעות הרלוונטיות, האמיתיות והמעניינות בנושא ה-IPv6.

יש לציין ועל כן חשוב לזכור, שאתר אינטרנט זה הוא עצמאי. אנחנו כצוות מאמינים כי כדי לחשוף את האמת בנושא כמו IPv6 עלינו להיות מנותקים מעיתונים גדולים ובעלי ממון כך שלא תיווצר השפעה חיצונית.

בקשתנו מכם הקוראים זה לפרסם את האתר והכתוב בו היכן שתראו לנכון. אנחנו מבקשים מכם כמובן לשמור על זכויות היוצרים של האתר ואם הינכם מצטטים את הכתוב באתר, דאגו לצרף קישור להיכן שהדבר פורסם אצלינו.
מתוך כוונה טהורה לקדם נושא חשוב, אין אנו גובים כסף על מנויים או מקבלים תשלום על כניסות לאתר. בדף הראשי תוכלו ללחוץ על כפתור התרומה כדי לתרום כמה שתבחרו, אם תבחרו לעשות כן, שכן אין זו חובה.

אנו מאמינים שביחד, אנחנו – צוות האתר ואתם – הקוראים, יכולים להביא את השינוי המיוחל בנושא אם נפעל לקידומו.

האתר הזה מיועד לכם הקוראים – אתם הציבור הישראלי ומתוך דאגה של צוות האתר לקידום נושא חשוב לציבור בישראל, אנחנו מזמינים אתכם לקרוא, להשכיל ולעזור לנו בקידום הנושא.

שלכם, קוראינו היקרים,
צוות האתר.